"מבשלת הגליל" היא תוצאה של חברות ואהבה לבירה. האהבה והתשוקה לבירה הביאה אותנו לפתח קונספט חדש וייחודי בישראל: מבשלה קטנה שהיא גם פאב המייצרת בעיקר לעצמה ולמספר נקודות נבחרות בירה טרייה ואיכותית.

מה בעצם חדש כאן?
אז ככה, לצד הבירה שלנו המיוצרת במקום אנחנו אספנו את  מבחר בירות הבוטיק ישראליות הגדול ביותר שאפשר למצוא בבר או פאב בצפון ויצרנו  מבשלה / פאב בגליל שמתמחה בקונספט של בירות בוטיק ישראליות. את כל הרעיון הזה אנחנו עושים מתוך אמונה וכוונה לקדם את תרבות הבירה בישראל  ולכן יצרנו את חווית בירות הבוטיק הישראליות האולטימטיבית עם מגוון עצום של עשרות בירות אשר הולך וגדל כל הזמן.


בקיבוץ מורן מגוון אתרי נופש, בתי אירוח, חלקם בתי אירוח כפריים, צימרים, בקתות עץ ועוד. בכל ימות השנה, מתארחים אצלנו נופשים. אנחנו במבשלה, מציעים להם בילוי לילי בלתי נשכח בפאב המבשלה, הכולל שתיית בירה בוטיק ישראלית משובחת, הופעות חיות ותפריט מגוון.
מלבד ההנאה מחוויית השתייה, אין ספק שכל מטייל בגליל חייב לבקר אצלנו ולו רק כדי להתרשם מהמקום. השקענו רבות בתכנון ועיצוב המקום במטרה למקסם את החוויה האותנטית של המבשלה. לשם כך, עשינו  שימוש בחומרים לא קונבנציונליים כמו מיכלים משומשים, ותכנון ידידותי לסביבה המיועד לחסוך באנרגיה.

 חדשות 

  • הופל'ה - בירה חדשה בסגנון IPA

  • שישי צהריים משעה 12:30 - תפריט אוכל חדש!

המבשלה
בלב הגליל, בקיבוץ מורן לצד חורשים טבעיים, מטעי זיתים, מרבדי פרחים קסומים, שוכנת מבשלת הגליל. המבשלה שלנו היא לא רק בר בצפון, היא גם בית, בית שבו אנחנו יוצרים עם המון אהבה- בירה. בבית הזה אנו מזמינים אתכם לבקר, ליהנות מחוויה בלתי נשכחת, הבילוי האולטימטיבי של שתיית בירה איכותית, קרה, טרייה ולצידה ממטעמי המטבח שלנו.

תפריט
הבירות

לא משנה אם אתם רעבים או לא, אתם מוכרחים לנסות את הבשרים המעושנים שלנו

הבירות שלנו ועוד מגוון עצום של בירות בוטיק ישראליות. תבדקו כי תמיד יש בירה במבצע.